За участю студентів третього курсу юридичного факультету ТНЕУ відбулись модельовані судові засідання з розгляду трудового спору


За участю студентів третього курсу юридичного факультету ТНЕУ 30 травня 2019 року відбулись модельовані судові засідання з розгляду трудового спору під головуванням судді Тернопільського міськрайонного суду Сташків Н.М. та сімейного спору, де головуючим виступив суддя Тернопільського міськрайонного суду Позняк В.М.

Навчальні судові засідання дали можливість студентам побачити зв’язок теорії з практикою. Судді Тернопільського міськрайонного суду глибоко і професійно висвітлили багато складних юридичних моментів сучасного судового процесу, підкресливши, що цивільний процес — завжди особистий процес, на відміну від інших процесів, сторони тут захищають свій власний інтерес і для судді в цивільному судочинстві іноді складно відступити від емоційної складової і керуватися тільки Законом при ухваленні рішення.

На завершення учасники судових засідань підвели підсумки плідної роботи. Судді відмітили високий рівень знань студентів, вказавши на обставини, які слід враховувати при підготовці до розгляду даних категорій справ.

Керівник курсу доц. Гнатів О.Б. разом із студколективом висловлюють щиру подяку доц. Сломі В.М. за наукове консультування, декану юридичного факультету ТНЕУ Банаху С.В. за практичне спрямування, голові Тернопільського міськрайонного суду Грицаку Р. М., суддям Тернопільського міськрайонного суду Сташків Н.М. та Позняку В.М. за надану студентам можливість безпосередньо здобути практичний досвід у стінах юридичного факультету ТНЕУ.

В очах багатьох студентів сяяло захоплення самовідданості професії, котру здобувають.

Судячи з відгуків і вдячних очей студентів, ці процеси були точно не останніми в їхньому житті …